Dekorimet më qesharake për festat e fundvitit

schedule14:17 - 14 Dhjetor, 2019

schedule 14:17 - 14 Dhjetor, 2019

Dekorimi i pemës së Vitit të Ri është traditë që sjell gëzim për fëmijët, si dhe e ndryshme në shtëpitë e njerëzve.

Tani që ndodhemi në muajin e festave, në rrjetet sociale po qarkullojnë disa foto të pemëve më qesharake që janë dekoruar për këto festa.