Dasmë me fustan të bardhë, çfarë po ndodh në familjen e Fifit

schedule16:35 - 3 Janar, 2021

schedule 16:35 - 3 Janar, 2021

Dita e sotme është shumë e veçantë në familjen e këngëtares së njohur, Fifi.

Kjo e fundit përmes një postimi në rrjetet sociale ka treguar se e motra ka kurorëzuar dashurinë me martesë.

Fifi ka publikuar një foto të së motrës, Edonës, të veshur me fustanin e nuserisë. Ajo duket yll dhe ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve.

“Urime nusja më e bukur në botë. Urime dashuria ime. Inshallah je e lumtur e ju shkon jeta omël bashkë gjithmonë edhe e ngreh atë këmbë zvarrë e ma lëshon renin. Të dua motër”, ka shkruar këngëtarja krahas fotos. l.k/abcnews.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr)