Dani Alves zbarkon në Barcelonë, a do rikthehet?

schedule21:29 - 15 Tetor, 2021

schedule 21:29 - 15 Tetor, 2021

Mbrojtësi brazilian u largua nga Sao Paulo, skuadra e tij e fundit, dhe nuk arriti përfundimisht një marrëveshje me Flamengo , kështu që Dani Alves është ende pa një ekip.

Edhe pse vetë kampioni olimpik njoftoi se nuk do të luajë deri në fund të vitit, ardhja e tij në Barcelonë ka ngjallur interesin e tifozëve katalanas për situatën e tij.

Alves ka publikuar një fotografi në llogarinë e tij personale të Instagramit duke pirë kafe me mesazhin “Bom dia”, “Mirmëngjes”. Rikthimi i tij te Barcelona përjashtohet. /abcnews.al/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dani Alves (@danialves)