Dalin pamjet nga aksidenti i rëndë në Fier, Benzi përfundon në kanal, bëhet “copë copë”

schedule19:28 - 14 Maj, 2022

schedule 19:28 - 14 Maj, 2022

Abcnews.al ka siguruar pamjet nga aksidenti që ndodhi pak më parë në aksin Fier –Seman.

Si pasoje e aksidentit është dëmtuar drejtuesi i automjetit dhe dy pasagjerët, shtetasit K. V., 29 vjeç dhe J. H., 45 vjeç, të cilët ndodhen në Spitalin Rajonal Fier nën kujdesin e mjekëve.

Nga pamjet duket se makina ka rënë në një kanal, ndërsa ka marrë dëme të mëdha.

Kujtojmë se aksidenti ndodhi si pasojë e humbjes së kontrollit nga ana e shoferit.

Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të kësaj dalje nga rruga.

/abcnews.al/