Dalin detaje të reja, kush është 22-vjeçarja që plagosi Vali Corleonen dhe “lidhja” e saj me Morena Tarakun

schedule12:26 - 11 Gusht, 2022

schedule 12:26 - 11 Gusht, 2022

Në orët e para të mëngjesit të së enjtes është plagosur Princ Valentino Corleone. Ndonëse, ai ndodhet jashtë rrezikut për jetën, policia po vijon investigimin.

Burime për Expres zbuluan se dyshohet që Valin e ka plagosur një 22-vjeçare me të cilën bashkëjetonte prej kohësh.

LEXO EDHE:Bashkëjetonin prej kohësh, kush është 22-vjeçarja që dyshohet se plagosi Vali Corleonen

Bëhet fjalë për Anita Sylën, e cila ka qenë e njohur edhe më herët për publikun, pasi ka pasur probleme me këngëtaren Morena Taraku. Madje, ajo e quante veten  si “Vajza e Corleones” dhe ishte bërë shpeshherë pjesë e showbizit.

Ndërkohë, Policia e Kosovës ka njoftuar se 22-vjeçarja dhe janë konfiskuar një pistoletë dhe 40 fishekë./abcnews.al