Bashkëjetonin prej kohësh, kush është 22-vjeçarja që dyshohet se plagosi Vali Corleonen

schedule10:51 - 11 Gusht, 2022

schedule 10:51 - 11 Gusht, 2022

Detaje të reja kanë dalë nga plagosja e Princ Valentino Corleones. Express raporton se ai është jashtë rrezikut për jetë.

LEXO EDHE: Plagoset Vali Corleone, arrestohet 22-vjeçarja

Sakaq, Policia e Kosovës ka njoftuar se është arrestuar një 22-vjeçare e cila dyshohet se e ka shkrepur armën, teksa ka konfiskuar një pistoletë dhe 40 fishekë.

Ndërkohë, burime për Express bëjnë me dije se 22-vjeçarja që ka shkrepur armën është A.S, e cila bashkëjeton prej kohësh me Vali Corleonen./abcnews.al