Dafina Zeqiri bëhet nostalgjike, zbulon fotot nga koha kur jetonte në New York

schedule21:07 - 23 Nëntor, 2020

schedule 21:07 - 23 Nëntor, 2020

Këngëtarja e shumëpëlqyer, Dafina Zeqiri është bërë ditën e sotme nostalgjike.

Ajo ka ndarë disa imazhe nga koha kur po qëndronte në Neë York, ku ajo qëndroi për rreth dy vite.

Në këtë fotografi bardh e zi, Dafina shfaqet mjaft e bukur dhe me shumë stil si gjithmonë.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINA ZEQIRI (@dafina.zeqiri)

Vlen të përmendet se Dafina së fundmi po shijon suksesin e këngës “Zili zili”, me të cilën bëri bujë të madhe pas ftohjes së raporteve me kolegen e saj, reperen e njohur Tayna. l.k/abcnews.al