Çupi: Gjebrea duhet t’i përgjigjet qytetarëve dhe drejtësisë

schedule15:36 - 25 Nëntor, 2017

schedule 15:36 - 25 Nëntor, 2017

Deputetja demokrate Dhurata Çupi nga folorja e selisë blu ka akuzuar ish zv.ministren e Brendshme Elona Gjebrea se ka udhëtuar me makinën e vëllezërve Habilaj, por për këtë fakt ka refuzuar të përgjigjet me arrogancë ndaj interesimit të gazetarëve. Sipas demokratëve Gjebrea duhet të përgjigjet jo vetëm përpara publikut por edhe përpara drejtësisë për implikimin e saj në narkotrafikun e organizuar nga grupi i strukturuar criminal “Habilaj”./abcnews.al

 

https://youtu.be/2PDav48IaQI