VIDEO/ CR7 doli në Madrid për darkë me një Bugatti 8 milionë euro, janë vetëm 10 në botë

schedule17:45 - 29 Mars, 2023

schedule 17:45 - 29 Mars, 2023

Ronaldo dhe Georgina, kanë darkuar në Madridit ndërsa udhëtonin me një Bugatti që kap vlerën e tetë milionë eurove.

Makina e përdorur nga lojtari 38-vjeçar janë vetëm 10 në të gjithë botë. Me 1600 kuaj fuqi, 100 km/h i arrin për 2.4 sekonda dhe 200 për 6.1 sekonda.

Bugatti i CR7

Bugatti Centodieci, somente 10 modelos foram produzidos. CR7 comprou o carro em 2021 — Foto: DIVULGAÇÃO

Ndërkohë CR7 e bleu makinën në vitin 2021. /G.D abcnews.al/

Burimi: A Bola