Costacurta: Napoli ka mbrojtësit më të mirë në Evropë

schedule20:54 - 28 Tetor, 2021

schedule 20:54 - 28 Tetor, 2021

Ish-lojtari i Milanit , Costacurta ka thurur elozhe mbi dy mbrojtësit e Napolit.

 

Në një intervistë me “SKY”, Costacurta u shpreh kështu:

 

“Napoli ka qëndërmbrojtësin më të mirë dhe mbrojtësin anësor më të mirë gjithashtu .

Të dy janë më të mirët në Evropë, bëhet fjalë për Koulibaly dhe Di Lorenzo.

Sigurisht ky mendim është vetëm i imi përsonal, për mua ata janë më të mirët”./H.LL/abcnews.al