Çollaku: “Dy vendime korruptive për taksitë dhe palmat”

schedule21:53 - 23 Nëntor, 2017

schedule 21:53 - 23 Nëntor, 2017

Kreu i këshilltarëve demokratë në Këshillin Bashkiak të Tiranës, duke sqaruar largimin nga mbledhja deklaroi se PD nuk mund të bëhej pjesë e farsës. Çollaku tha se keshilli bashkiak shkeli rregulloren duke miratuar dy vendime të quajtura prej tij si korruptive, që kanë të bëjnë me taksitë dhe zëvendësimin e palmave në hyrje të autostradës me pisha./abcnews.al

https://youtu.be/xf37B49x9YI