Çifti i njohur drejt martesës, zbulojnë planet e ditës së madhe

schedule21:46 - 31 Mars, 2021

schedule 21:46 - 31 Mars, 2021

Çifti i njohur, Blake Shelton dhe Gwen Stefani u fejuan disa muaj më parë. Mirëpo, vetëm tani ata kanë zbuluar se po planifikojnë të martohen së shpejti.

Kur u pyetën në emisionin “Today”, Blake tha se ata po planifikojnë të bëjnë ditën e tyre të madhe këtë verë nëse gjithçka shkon sipas planit.

 

“Me COVID-19, duket se mund të jetë në rregull, por nuk e di. Pra, ky është plani paraprakisht. Ne do të shohim”, u tha ai të ftuarve.

“Kam frikë nëse unë dhe ajo presim deri në nëntorin e ardhshëm, atëherë kur unë përsëri kthehem në ciklin e ‘The Voice’. Dhe me të vërtetë dua të jem në gjendje të kem shumë kohë para dhe pas martesës “, shtoi ai më tej./abcnews.al