“Chelsea, do t’i mbajmë ne përgjithmonë, në rregull?”, batuta e Southampton që gëzon tifozët

schedule13:22 - 24 Tetor, 2021

schedule 13:22 - 24 Tetor, 2021

Southampton luajti kundër Burnley ne Premier league, sfidë që përfundoi në barazim 2-2.

Golat për skuadrën e Southampton u shënuan nga dy lojtarë që janë në pronësi të Chelsea.

Armando Broja dhe Livramento janë dy futbollistët që gjetën rrugën e rrjetës duke shënuar dy gola të rëndësishëm. Paraqitja e tyre në këtë ndeshje ka entuziasmuar të gjithë.

Në një postim në Twitter “Saints Live” ka shkruar, “Faleminderit Chelsea. Do t’i mbajmë ne këta lojtarë përgjithmonë, në rregull?”.

Një postim që ka marrë shumë pëlqime nga mbështetësit e skuadrës së Southampton. /f.a/abcnews.al