Çfarë është Noizy për të? Befason Loredana: Nuk e zëvendëson askush

schedule11:23 - 7 Nëntor, 2022

schedule 11:23 - 7 Nëntor, 2022

Dy artistët e njohur, Loredana dhe Noizy janë komentuar shumë për një romancë mes tyre. Megjithëse ata kanë mohuar një gjë të tillë, është aluduar se shkak i prishjes së miqësisë së Noizy-t dhe Mozzik-ut, të cilët sollën një duet disa muaj më parë, është pikërisht Loredana.

Së fundmi, Loredana ka zhvilluar një intervistë virtuale me ndjekësit në Instagram, ku ndër të tjera është pyetur dhe për raportin me Noizy-n. “Noizy për ty është?”, ishte pyetja që mori nga ndjekësi së cilës ajo iu përgjigj: “Një shok që s’mund ta zëvendësojë askush”.

 

/abcnews.al