Castillejo larg Milanit, pritet zyrtarizimi te Valencia

schedule11:05 - 27 Janar, 2022

schedule 11:05 - 27 Janar, 2022

Nga skuadra e Milanit pas Pitro Pellegrini pritet të largohet edhe një tjetër lojtar.

Bëhet fjalë për Castillejo i cili do të jetë largimi i radhës nga kuqezinjtë. “Sky Sport” raporton se Milan dhe Valencia kanë arritur marrëveshjen mes tyre për shërbimet e lojtarit në fjalë.

Mbetet vetëm çështje ditësh zyrtarizimi i Castillejo te Valencia.

/f.a/abcnews.al