Casadei është i Chelsea, shifrat dhe detajet

schedule13:47 - 16 Gusht, 2022

schedule 13:47 - 16 Gusht, 2022

Interi ka hequr dorë nga shërbimet e talentit të ri Cesare Casadei, i cili nuk ka debutuar kurrë me skuadrën e parë.

Lojtari transferohet te Chelsea për 15 milion euro plub bonuse për të arritur maksimumin 20.

Pas lamtumirës së Pinamontit, më të cilin fitoi 20 milion euro, Casadai është i radhës dhe Skriniar e Demfries që mbeten në pikëpyetje./abcnews.al