Një super hit, Cardi B “çmendet” pas kësaj kënge shqiptare

schedule15:00 - 5 Gusht, 2020

schedule 15:00 - 5 Gusht, 2020

Reperja e njohur amerikane, Cardi B është një ndër reperet më të suksesshme amerikane. Së fundmi, përmes një videoje live në Instagram me fansat ajo ka zbuluar se është e “çmendur” me një prej këngëve më të njohura shqiptare.

Bëhet fjalë për super hitin “Të ka lali shpirt” të Silva Gunbardhit dhe Mandit, këngë e cila u publikua 7 vite më parë dhe tejkaloi çdo parashikim, duke numëruar më shumë se 500 milion klikime në Youtube.

 

View this post on Instagram

 

Love you @iamcardib ❤️

A post shared by Silva Gunbardhi (@silvagunbardhi) on

Ka qenë vetë këngëtarja Gunbardhi, e cila ka publikuar videon e reperes amerikane, teksa argëtohej me këngën e saj, krahas së cilës shkruan: “Të dua Cardi B”. Kënga “Të ka lali shpirt” i bëri dy artistët të njohur përtej kufijve shqiptarë. /abcnews.al/