Byro Politike – Dt 15.11.2017

schedule20:40 - 17 Nëntor, 2017

schedule 20:40 - 17 Nëntor, 2017

Procesi i integrimit të Shqipërisë në Bashkimin Europian, takimi i Këshillit të Stabilizim Asociimit, çfarë po ndodh me këtë proces kaq të rëndësishëm?
Të ftuarit e mbrëmjes në emisionin “Byro Politike”: Klajda Gjosha deputete e LSI-së, Elisa Spiropali deputete e PS-së, Aldo Bumçi deputet i PD-së dhe Bledi Çuçi deputet i PS-së./abcnews.al