Broja titullarë kundër ‘The Reds’, ja formacionet zyrtare të Liverpool-Southampton

schedule15:15 - 27 Nëntor, 2021

schedule 15:15 - 27 Nëntor, 2021

Liverpool dhe Southampton luajnë mes tyre sfidën e javës së 13-të në Premier League, në orën 16:00.

Në këtë sfidë një fanellë titullari i është besuar edhe sulmuesit të kombëtares shqiptare, Armando Brojës, i cili ka mundësinë të lërë gjurmë në këtë takim, përballë ‘the reds’.

Broja deri tani ka zhvilluar dy ndeshje si titullarë në Premier League, teksa ka arritur të shënoje edhe dy gola duke shpërblyer kështu edhe besimin e trajnerit Hasenhult.

Formacionet zyrtare:

/f.a/abcnews.al