Broja përball Manchester United, formacionet e mundshme

schedule12:04 - 22 Janar, 2022

schedule 12:04 - 22 Janar, 2022

Southhampton do të përballet me Manchester United në Premier League, sfidë e javës së 23-të.

Kjo sfidë e cila fillon në orën 16:00 dhe janë publikuar edhe formacionet e mundshme me të cilat dy skuadrat pritet te luajnë përballë njëra-tjetrën.

Në këtë sfidë titullarë i padiskutueshëm do të jetë edhe sulmuesi shqiptar Armando Broja, i cili aktivizohet me Southampton.

Formacionet e mundshme:

/f.a/abcnews.al