Brazil, Tite merr vendimin: Coutinho nuk do të jetë në Kupën e Botës

schedule15:23 - 26 Tetor, 2022

schedule 15:23 - 26 Tetor, 2022

Asnjë gol dhe asnjë asist në 12 ndeshje të ligës.

Performanca e Philippe Coutinho me Aston Villa është në deficit dhe fantazisti ka humbur trenin për Kupën e Botës. Në vend të tij, raporton shypi brazilian, Tote do të thërrasë Everton Ribeiro, i cili përfundoi në mënyrë të shkëlqyer sezonin me Flamengon.

Një lajm shumë i keq ky për Coutinhon, i cili nën urdhërat e Gerrard pati një fillim sezoni shumë të dobët./ h.ll/abcnews.al