Bora Zemani publikon mesazhet me të birin

schedule16:22 - 5 Janar, 2022

schedule 16:22 - 5 Janar, 2022

Bora Zemani është një emrat më të dashur nga publiku. Ajo përveç se është komentuar për marrëdhënien me aktorin, Donald Veshaj, çdo veprim i saj kthehet në lajm.

Pak minuta më parë, Bora ka ndarë me të gjithë një nga bisedat mes saj dhe të birit, Arborit. Ajo ka publikuar në Instastory disa mesazhe, duke treguar se si merren vesh me njëri- tjetrin.

“Një bisedë me Arborin. Harron mami që biri është i vogël akoma e nuk mund t’i shkruajë me shkurtime”, ka shkruar Bora.

Kujtojmë që moderatorja ka treguar gjithmonë që marrëdhënia mes saj dhe të birit është shumë e ngushtë, pavarësisht kohës së kufizuar./abcnews.al