Boiken Abazi intervistë në ABC News

schedule22:17 - 24 Nëntor, 2017

schedule 22:17 - 24 Nëntor, 2017

I ftuar në “Mbrëmje në ABC News”, Boiken Abazi, aktivist i Vetëvendosjes. Diskutim mbi arrestimet në Kosovë dhe për dhe situatën politike në vend./abcnews.al