Blogerja që la Tiranën për Prishtinën në studion e “Edicionit Veror”

schedule20:30 - 14 Gusht, 2019

schedule 20:30 - 14 Gusht, 2019

Blogeren Orana Sinani ka gatuar për “Edicioni Veror” gazpaço. Ajo njihet si supa pa zjarr që do t’iu shpëtojë pushimet! Pasi ka gatur këtë ushqim kaq të shpejtë dhe të shijshëm Orana ka dhënë një intervistë për Gentën dhe Kristin. Ajo është shprehur se ka lënë Tiranën për Prishtinën dhe se së shpejti dëshiron që të hapë një restorant të sajin.