Blindohet Selaniku, biznesmeni i njohur grabitet nën kërcënimin e armës e më pas rrëmbehet

schedule15:02 - 1 Korrik, 2022

schedule 15:02 - 1 Korrik, 2022

Një operacion i madh policor është duke u zhvilluar në Greqi pas një grabitjeje që ndodhi në zonën e Efkarpia-s. Mediat në vend raportojnë se pronari i një biznesi u grabit nën kërcënimin e armës. Bëhet fjalë për një dyqan artizanal në Selanik.

Sipas informacioneve të para, grabitësit kanë hyrë në dyqanin e zejeve dhe për të mos u ndjekur kanë rrëmbyer pronarin e biznesit. /abcnews.al/