Blendi Fevziu: Vjeshtë e trazuar politike

schedule22:30 - 24 Tetor, 2017

schedule 22:30 - 24 Tetor, 2017

Në këndvështrimin e gazetarit të njohur dhe drejtuesit të emisionit Opinion në TV Klan, Blendi Fevziu, vjeshta do të vazhdojë të jetë e trazuar politikisht. Gjatë një bashkëbisedimi me studentë dhe pedagogë të UET, Fevziu tha se zbatimi i Reformës në Drejtësi do të shtrihet si majtas ashtu dhe djathtas.

https://www.youtube.com/watch?v=trAv-qeqfMg&feature=youtu.be