Biznesmeni Syla më i dashuruar se kurrë me Fjollën: Më ndryshoi jetën përgjithmonë

schedule12:06 - 7 Nëntor, 2020

schedule 12:06 - 7 Nëntor, 2020

Pak javë më parë, Fjolla Morina konfirmoi romancën me biznesmenin Fisnik Syla, me të cilin do të martohet së shpejti. Këngëtarja ndau me ndjekësit një unazë dhe një buqetë me trëndafila, krahas së cilës shkruante “Unë thashë po”.

Këngëtarja nuk ka kursyer dedikimet romantike për bashkëshortin e ardhshëm, por së fundmi ka qenë Fisniku ai i cili ka shkruar disa fjalë të ëmbla për të. Teksa ka ndarë një foto krah Fjollës, Syla shkruan: “Ndonjëherë dikush vjen në jetën tënde, kaq papritmas, ta rrëmben zemrën dhe të ndryshon jetën përgjithmonë!

LEXO EDHE: “Sytë nuk gënjejnë kurrë”, Fjolla Morina shfaqet e lumtur pranë partnerit

 

View this post on Instagram

 

Sometimes Someone Comes Into Your Life, So Unexpectedly, Takes Your Heart By Surprise And Changes Your Life Forever 🤍 @fjolla.morina

A post shared by Fisnik Syla (@fisnik.sylaa) on

LEXO EDHE: Ish-bashkëshortja e Fisnik Sylës reagoi publikisht, Fjolla Morina iu përgjigjet kritikave

Kujtojmë që Fjolla ka qenë kryefjalë e mediave kohët e fundit, pasi u arrestua për armëmbajtje pa leje në pikënkufitare të Morinës. Këngëtarja pranoi autorësinë e armëve duke thënë se i kishte harruar në çantë, ndërsa shoqërohej me partnerin Syla dhe shoferin Fitim Muji. /abcnews.al