“Bindja Demokratike”, Astrit Patozi sot në 19:00 në ABC News

schedule14:07 - 23 Prill, 2019

schedule 14:07 - 23 Prill, 2019

Astrit Patozi krijon partinë. Cili do të jetë pozicioni i partisë “Bindja Demokratike” përballë Ramës e Bashës? Pjesëmarrja në zgjedhjet e 30 qershorit dhe çfarë pritet të sjellë forca e re opozitare në vend. Përgjigjet e të gjitha pyetjeve i jep sot në orën 19:00 Astrit Patozi në ABC News përballë Mirela Milorit. /abcnews.al