Bilisht, burri plagos aksidentalisht me çifte gruan

schedule13:00 - 9 Prill, 2018

schedule 13:00 - 9 Prill, 2018

Një aksident sa nuk ka përfunduar në tragjedi në një fshat të Bilishtit. Burri ka qenë duke pastruar armën e gjahut, çiften, kur ajo ka shkrehur padashje dhe fisheku  preku gruan e tij në këmbë. Liza Bregu sipas policisë është jashtë rrezikut për jetën, kurse autori Pandi Bregu u shoqërua në polici. /abcnews.al