Bie nga lartësia, humb jetën bariu në Maliq

schedule14:29 - 8 Gusht, 2018

schedule 14:29 - 8 Gusht, 2018

Një bari ka humbur jetën teksa kulloste bagëtitë në Korçë. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Qënckë të Maliqit në vendin e quajtur “Gropa e Madhe”.

Sipas Policisë 66-vjeçari me iniciale K.Q. u rrëzua nga një lartësi duke kullotur bagëtitë dhe fatkeqësisht humbi jetën.

Materialet i janë referuar Prokurorisë së Korçës për ngjarje aksidentale. /abcnews.al