Berisha çohet papritur në këmbë dhe merr shkopin e Fevziut

schedule21:50 - 27 Janar, 2022

schedule 21:50 - 27 Janar, 2022

Ish-kryeministri Sali Berisha mbrëmjen e sotme i ftuar në “Opinion” për situatën politike dhe zhvillimet e fundit në prag të zgjedhjeve të pjesshme lokale të 6 marsit diskutoi edhe për sondazhet dhe popullaritetin e liderëve. Në një moment lideri historik i PD-së u ngrit papritur nga karrigia dhe i “rrëmbeu” shkopin për të komentuar anketën.

/ Abcnews.al