Bëri ndryshimin e papritur në look, Beatrix Ramosaj befason sërish me fotot e fundit

schedule17:10 - 9 Shtator, 2021

schedule 17:10 - 9 Shtator, 2021

Beatrix Ramosaj është padyshim një ndër personazhet më të komentuar. Edhe pse qëndroi larg muzikës për një kohë të gjatë, këngëtarja vihej në qendër të vëmendjes me postimet provokuese në rrjete sociale. Pak ditë më parë, ajo surprizoi fansat e saj me ndryshimin drastik që bëri në look.

Këngëtarja hoqi dorë nga flokët e errëta për t’u kthyer në bionde dhe pamja e saj ishte mbresëlënëse. Ndërkohë dhe së fundmi ka tërhequr sërish vëmendjen me disa foto që ka publikuar. Ramosaj ka vënë në pah trupin perfekt teksa ka pozuar e veshur me bikini.

Kujtojmë që Beatrix u rikthye me një projekt muzikor 8 muaj më parë, pas disa vitesh pauzë. Kënga më e fundit u publikua dy muaj më parë dhe mban titullin “By my side.”