Befason Rudina Magjistari, ndryshon “look” si rrallëherë (FOTO)

schedule14:06 - 11 Korrik, 2020

schedule 14:06 - 11 Korrik, 2020

Moderatorja e njohur Rudina Magjistari është një nga personazhet më të dashura të publikut.

Ajo ka qendruar stoike e emisionit të pasdites prej 10 vitesh.

Rudina dallohet edhe për ‘look-un’ specifik, duke u spikatur gjithmonë si biondia simpatike e ekranit.

Mirëpo, në puntatën e fundit të emisionit Rudina ka ndryshuar duke i surprizuar të gjithë.

Ajo i ka kthyer flokët në kaçurrela dhe ka marrë shumë komplimenta nga ndjekësit në Instagram./abcnews.al