Bayern Munich futet në garë për yllin e Barcelonës

schedule22:15 - 14 Maj, 2022

schedule 22:15 - 14 Maj, 2022

Pas humbjes efektive të Robert Lewandowskit, Bayern Munich po punon për të rigjeneruar repartin ofensiv.

Sipas raportimeve nga “Sky Sports”, klubi bavarez ka vënë syrin te Ousmane Dembele, një sulmues anësor që mund të largohet nga Barcelona.

Thuhet se kanë nisur kontaktet e para mes drejtuesve gjerman dhe agjentëve të futbollistit./ h.ll/abcnews.al