Batuta e politikanëve që na gajasën me cilësinë e mendimit të tyre

schedule14:49 - 11 Janar, 2020

schedule 14:49 - 11 Janar, 2020

Gjatë vitit 2019, politikanët me apo pa dashje na kanë bërë të qeshim, jo vetëm me batutat, por edhe cilësinë e mendimit të tyre.

Një përmbledhje të këtyre deklaratave sjell me materialin e pergatitur Mimoza Kociu.

Këtu nuk mungojnë batutat e Metës për gjyqtarët e Gjykatës Kushtetuese, as edhe thumbimet e Myslym Murrizit ndaj Ulsi Manjës, ndërsa spikasin Rudina Hajdari, vetë Edi Rama dhe mbi të gjithë Sprtak Ngjela.