Batuta e politikanëve që na gajasën me cilësinë e mendimit të tyre

14:49 | 11/01/202014:490

Gjatë vitit 2019, politikanët me apo pa dashje na kanë bërë të qeshim, jo vetëm me batutat, por edhe cilësinë e mendimit të tyre.

Një përmbledhje të këtyre deklaratave sjell me materialin e pergatitur Mimoza Kociu.

Këtu nuk mungojnë batutat e Metës për gjyqtarët e Gjykatës Kushtetuese, as edhe thumbimet e Myslym Murrizit ndaj Ulsi Manjës, ndërsa spikasin Rudina Hajdari, vetë Edi Rama dhe mbi të gjithë Sprtak Ngjela.

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono