Basha poston foton: Në rrugën e ndryshimit, suksesit dhe fitores

schedule14:51 - 1 Mars, 2021

schedule 14:51 - 1 Mars, 2021

Kryetari i Parisë Demokratike, Lulzim Basha  këtë të hënë është ndalur duke biseduar me qytetarët në lidhje me sfidat që i presin në zgjedhjet e 25 prillit.

Basha ka postuar një foto në rrjetet sociale, ndërsa përshëndet qytetarët në rrugë dhe në makina.

“Në rrugën e ndryshimit, në rrugën e suksesit, në rrugën e fitores!”, shkruan Basha./abcnews.al