Basha i përgjigjet Ramës me video/Publikon Kryeministrin me persona nën hetim

schedule14:25 - 1 Shkurt, 2018

schedule 14:25 - 1 Shkurt, 2018

Me të njëjtën mënyrë ia ka kthyer përgjigjen kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha videos së publikuar në rrjetet sociale nga kryeministri Rama me dixhiturën për lidershipin e Shqipërisë.

Përmes një videomontazhi kreu demokrat  ironizon vizionin që ka kryetari i qeverisë për lidershipin. Duke përdorur të njëjtën dixhiturë në videon e shpërndarë nga kreu i opozitës kryeministri Rama rrethohet me fotot e Shullazit, Tahirit, Balilit dhe dy kryebashkiakë, atë të Kavajës dhe të Krujës./abcnews.al