Balla: Dënimi i Dritan Dajtit me 25 vjet burg i turpshëm!

schedule14:53 - 11 Shkurt, 2019

schedule 14:53 - 11 Shkurt, 2019

Në lidhje me vendimin për dënimin e Dritan Dajtit reagoi sot dhe kreu i grupit kuvendor socialist Taulant Balla, i cili e cilësoi të turpshëm vendimin për dënimin me 25 vjet heqje lirie të Dritan Dajtit. /abcnews.al