Arsyeja pse Pippa Middleton nuk ka publikuar asnjë foto të vajzës së porsalindur

schedule22:26 - 27 Shtator, 2022

schedule 22:26 - 27 Shtator, 2022

Pippa Middleton, motra e Kate Middleton, ka mirëpritur fëmijën e saj të tretë, vajzën e quajtur Rose, por asnjë foto e vogëlushes nuk është publikuar. Ajo është e martuar me James Matthews dhe ata kanë tre fëmijë: Arthur, Grace dhe Rose.

Pippa dëshiron ta mbajë jetën e saj familjare kryesisht të mbrojtur. Megjithatë, nuk ka gjasa që Pippa Middleton të publikojë një foto të foshnjës së saj, pasi ajo nuk e ka bërë këtë me fëmijët e saj të tjerë dhe gjithashtu nuk është e pranishme në rrjetet sociale.

Ndryshe nga Kate, e cila poston rregullisht foto me tre fëmijët e saj, duke ndarë edhe portrete të tyre në ditëlindje. Në fund të fundit, për Princeshën e Uellsit fotografia është një pasion i madh i saj dhe ka marrë komente shumë pozitive për talentin e saj.

Madje, Pippa Middleton e mbajti shtatzëninë e saj larg vëmendjes, dhe ajo që dihet është se ajo zgjodhi të mirëpresë djalin dhe vajzën e saj në Spitalin St Mary në Londër, në të njëjtin vend ku lindi motra e saj Kate, kështu që disa besojnë se edhe Rose ka lindur atje.

Vogëlushja lindi korrikun e kaluar, ndërsa ata mirëpritën fëmijën e tyre të parë, Arthur, në vitin 2018 dhe tre vjet më vonë, mirëpritën vajzën e tyre Grace./abcnews.al