Arrihet marrëveshja totale, Raphinha së shpejti zyrtarisht i Barcelonës

schedule22:25 - 12 Korrik, 2022

schedule 22:25 - 12 Korrik, 2022

Barcelona nuk heq dorë për Raphinhan, me katalanasit që tashmë kanë dorëzuar edhe ofertën zyrtare për shërbimet e brazilianit te skuadra e Leeds.

Sipas gazetarit të njohur, Fabrizio Romano, oferta e bërë nga blaugranat kap shifrën e 68 milionë eurove, me Leeds e cila është pranuar nga Leeds.

Barcelona dhe Leeds kanë rënë zyrtarisht dakort për këtë transferim dhe ditët në vijim pritet zyrtarizimi.

/f.a/abcnews.al