Anita Haradinaj: Po të ishte Ramushi xheloz, unë nuk do të isha këtu

schedule11:22 - 4 Tetor, 2022

schedule 11:22 - 4 Tetor, 2022

Prej disa javësh, prezantuesja e njohur, Anita Muçaj Haradinaj, është bërë tashmë pjesë e spektaklit “Dance With Me”. E pyetur si e lejoi bashkëshorti, Ramush Haradinaj të marrë pjesë në një shoë të tillë, ajo tregoi se nuk xheloz.

“Po të ishte ai xheloz unë nuk do të isha këtu dhe po të isha unë xheloze nuk do ia kisha dhënë gjithë jetën atij, kështu që bëje balansin vetë tani”, u shpreh Anita.

Çifti janë të martuar prej shumë vitesh dhe kanë bashkë tre fëmijë, dy djem dhe një vajzë./abcnews.al