Ami tregon kapiteni i jetës së saj, dhe nuk është Ermali (FOTO)

schedule20:51 - 29 Qershor, 2020

schedule 20:51 - 29 Qershor, 2020

Amarda Toska ka ndarë pasditen e sotme një foto mjaft të ëmbël të djalit të saj Joel të veshur si kapiten.

Vogëlushi shfaqet mjaft i buzëqeshur teksa shijon pushimet me prindërit e tij.

“Kapiteni i jetës sime”, shkruan Ami krah fotos.

Ami dhe Ermali kanë dy fëmijë nga martesa e tyre, ndërsa janë një çift mjaft i njohur nga publiku shqiptar./abcnews.al