Ami bëhet nostalgjike, ndan kujtimet me Ermalin nga Capri i Italisë

schedule08:15 - 2 Gusht, 2020

schedule 08:15 - 2 Gusht, 2020

Moderatorja e njohur Amarda Toska është bërë ditët e fundit shumë nostalgjike.

Ajo ka hapur arkivat dhe ka ndarë me ndjekësit një kujtim nga viti i kaluar me bashkëshortin e saj, Ermal Mamaqi.

“Pushimet e 2019-ës. Kur udhëtonim, ku e ke motorrin në amalficoast?”, ka shkruar Amarda krah fotove dhe videove të ndryshme.

Çifti shfaqen nga Capri i Italisë dhe vihet re që e kanë shijuae shumë udhëtimin.

Ndërkohë nuk kanë munguar as komentet e shumtë, ku fansat i kanë komplimentuar për ‘look-un’ e tyre gjatë pushimeve. /abncews.al