Aktorja e njohur turke i jep fund beqarisë, dalin pamjet e para nga dasma madhështore

schedule10:28 - 13 Korrik, 2021

schedule 10:28 - 13 Korrik, 2021

Aktorja e njohur turke, Cemile Canyurt vitin e kaluar i ka dhënë fund beqarisë. Ajo u martua me Mertkan Kaya, me të cilin ishte në lidhje qe një kohë të gjatë.

Çifti, i cili nuk pati mundësi vitin e kaluar të organizoi ceremoni për dasmë për shkak të pandemisë, mbrëmë ka mbledhur shoqërinë dhe familjarët në një festë madhështore.

Pamjet nga ceremonia e dasmës i publikoi vet aktorja në rrjetet sociale, në këtë mënyrë kjo dasmë mori vëmendjen e mediave të njohura turke./abcnews.al