Aksidenton për vdekje 47 vjeçare, largohet nga vendngjarja

schedule10:16 - 28 Nëntor, 2017

schedule 10:16 - 28 Nëntor, 2017

Makina përplas për vdekje një 47 vjeçare dhe më pas largohet nga vendi i ngjarjes. Aksidenti ka ndodhur në orët e para (02:00) të ditës së sotme në Bulevardin “Gjegj Fishta.

Sipas informacioneve të policisë një mjet tip “Benz”, me ngjyrë gri me portobagazh ka aksidentuar shtetasen P. B. 47 vjeçe dhe është larguar nga vendi i ngjarjes. Për pasojë 47 vjeçarja  P.B ka ndërruar jetë në spital.

Menjeherë në vendngjarje kanë mbërritur shërbimet e Policisë si dhe ambulanca ku nga veprimet paraprake rezulton:

Grupi hetimor po kryen veprimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes si dhe po punohet për identifikimin e kapjen e autorit dhe mjetit./abcnews.al