Aksidenti i merr jetën të riut në Kavajë

schedule20:34 - 12 Shkurt, 2019

schedule 20:34 - 12 Shkurt, 2019

Një aksident i rëndë ka ndodhur në qendër të qytetit të Kavajës këtë të martë. Mësohet se një mjet përplasi 35-vjeçarin S. B.

Për pasojë, i riu gjeti vdekjen e menjëhershme.  Sipas informacioneve paraprake nga policia, pasi ka shkaktuar aksidentin, autori ende i paidentifikuar u largua nga vendi i ngjarjes.

Shërbimet e policisë po punojnë për identifikimin e mjetit si dhe drejtuesit të tij./abcnews.al