Aksident në Kukës, përplasen makinat

schedule12:08 - 9 Tetor, 2018

schedule 12:08 - 9 Tetor, 2018

Tre persona janë plagosur nga përplasja e dy makinave, në hyrje të qytetit të Kukësit.

Njëri nga të dëmtuarit ndodhet në rrezik për jetën dhe është dërguar në spitalin e Traumës në Tiranë.

Kurse dy personat e tjerë po marrin ndihmë mjekësore në spitalin lokal të Kukësit.

Sipas policisë, shkaku kryesor i aksidentit është shpejtësia me të cilën po lëvizte njëri nga mjetet./abcnews.al