Aksident në Fushë Krujë, makina përplas biçikletën, përfundon në spital i moshuari

schedule22:54 - 22 Janar, 2023

schedule 22:54 - 22 Janar, 2023

Një aksident ka ndodhur pak orë më parë  në Thumanë. Automjeti me drejtuesin shtetasin A.D, 20 vjeç, ka përplasur shtetasin H.M, 76-vjeç i cili po lëvizte me biçikletë.

Si pasojë 76-vjeçari është lënduar dhe është dërguar në spital nën kujdesin e mjekëve.

Njoftimi:

Fushë Krujë/Informacion paraprak

Më datë 22.01.2023, rreth orës 20:00, në Thumanë, automjeti me drejtues shtetasin A. D., 20 vjeç, ka përplasur shtetasin H. M., 76 vjeç, i cili lëvizte me biçikletë. Si pasojë 76-vjeçari është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të aksidentit.r.t/abcnews.al