Aksident në Durrës, humb jetën drejtuesi i motorit

schedule17:50 - 2 Shtator, 2019

schedule 17:50 - 2 Shtator, 2019

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Durrës, ku si pasojë ka humbur jetën drejtuesi i motoçikletës i cili për momentin është ende i paidentifikuar.

Aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur “katër rrugët” në Shijak.

Policia ndodhet në vendngjarje për të hetuar mbi shkaqet.

Njoftimi i policisë:

Informacion paraprak

Më datë 02.09.2019, në vendin e quajtur” Katër Rrugët “, Shijak shtetasi S.D., duke drejtuar mjetin tip BMV është përplasur me mjetin motoçiklet tip Jamaha, pa targa, ku për pasojë ka ndërruar jetë drejtuesi i motoçikletës, i paidentifikuar.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e shtetasit që ka ndërruar jetë si dhe ka shoqëruar drejtuesin e mjetit në ambientet e policisë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes“./abcnews.al