Aksident i rëndë në Tiranë, makina përplas për vdekje këmbësorin

schedule18:34 - 6 Dhjetor, 2022

schedule 18:34 - 6 Dhjetor, 2022

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë, në aksin rrugor Shkozë – TEG. Një automjet me drejtues ende të paidentifikuar, ka aksidentuar një shtetas ende të paidentifikuar, i cili si pasojë e aksidentit ka ndërruar jetë në vendngjarje.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 06.12.2022, rreth orës 17:30, në aksin rrugor Shkozë – TEG, një automjet me drejtues ende të paidentifikuar, ka aksidentuar një shtetas ende të paidentifikuar, i cili si pasojë e aksidentit ka ndërruar jetë në vendngjarje.

Grupi hetimor po punon për saktësimin e gjeneraliteteve të drejtuesit të automjetit dhe të viktimës, si dhe për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

/abcnews.al